• Свеж
Morse Сечење Алатки 83369 - MARXMAN Карбид Брус - Двојно се Намали, Дрво, 1/8 во Главата Кол, 3/8, во Должина од Намали, во 1/8 месо тело Кол, Пакување од 15

Morse Сечење Алатки 83369 - MARXMAN Карбид Брус - Двојно се Намали, Дрво, 1/8 во Главата Кол, 3/8, во Должина од Намали, во 1/8 месо

Rating 
DEN 8142.48

Од стока
Во магацинот

глава дијаметар : во 1/8.крајот тип : Укажа Крајот.месо тело со дијаметар : во 1/8.трговија број : СЕКРЕТАР-43. должина на сечење : 3/8 во.Спецификација : глава дијаметар : 1/8 inend тип : Укажа Endshank дијаметар : 1/8 intrade број : СЕКРЕТАР-43length на намалување на : 3/8 infinish/слој : Brightshape : Treehead материјал : Carbidecutting работ тип : Двоен Cutharmonization код : 8207.90.

Детални спецификации

Додатоци на производи