• Свеж
J. W. Winco Алуминиум Кабинет U-Рачка - 5.75 L x 1.02 Кол Падна,(Пакување од 5)

J. W. Winco Алуминиум Кабинет U-Рачка - 5.75 L x 1.02 Кол Падна,(Пакување од 5)

Rating 
DEN 4761.12

Од стока
Во магацинот

ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ NUMBER26 W132 B80 T.BRANDJ.W.Winco.ПРЕКУ HOLEfits M6 или 1/4" Чашката Кап Завртки.ДИЈАМЕТАР INCHES1.02. ВИСИНА INCHES2.17. J. W. Winco Алуминиум Кабинет U-Рачка - 5.75" L x 1.02" Кол Tumbled These Кабинет "U" се справува со се произведени од профилирани алуминиумски истиснување,со smotth површина и на крути дизајн.Обликот на оваа рачка има добра ергономски карактеристики.Кога обложени со прав грб епоксидна смола, тоа е handability е дополнително подобрена.ДОЛЖИНА INCHES5.75 MANUFACTURERS ДЕЛ NUMBER26 W132 B80 TBRANDJ.W.Winco THROUGH HOLEfits M6 или 1/4" Чашката Капа Screw DIAMETER INCHES1.02 HEIGHT INCHES2.17 VERTICAL КРЕВАЊЕ ТОВАР LBS899 HOLE CENTERS5.2 TYPEThrough Hole CONSTRUCTIONAluminum COLOR FINISHBright Tumbled COUNTRY НА ORIGINImport.

Детални спецификации

Додатоци на производи