• Свеж
Kipp 03089-01410 Нерѓосувачки Челик Индексирање Клипот, Природни Заврши, се Повлече Knob, Стил, Заклучување со Pin Закорави, Метрички, M20 x 1.5 Конец, 74 mm Должина

Kipp 03089-01410 Нерѓосувачки Челик Индексирање Клипот, Природни Заврши, се Повлече Knob, Стил, Заклучување со Pin Закорави, Метрички,

Rating 
DEN 2431.44

Од стока
Во магацинот

Нерѓосувачки челик верзија, заклучување со pin појачани : навој ракав 1.4305. Печурки knob во антрацит сива термопластични.Нерѓосувачки челик верзија, заклучување со pin појачани : природни заврши, заклучување со pin на земјата.Земја на потекло : Германија.Индексирање Plungers се користи за да се спречат какви било промени заклучување позиција поради странични сили.Нова заклучување позиција само може да се постави по болт е рачно disengaged.Стил C или D се препорачува за апликации во кои постепено disengagement на заклучување болт е саканиот, каде што извира назад на pin треба да се спречи.

Детални спецификации

Додатоци на производи