• Свеж
Delaman Единица На Табла, Кошарка, Табла Мулти Функција Табела Фудбал Мини Foosball Игра Билјард Постигнувајќи Единица Табла Сина Црвена(2 Парчиња)

Delaman Единица На Табла, Кошарка, Табла Мулти Функција Табела Фудбал Мини Foosball Игра Билјард Постигнувајќи Единица Табла Сина

Rating 
DEN 2097.60

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : ЈАСНО DISPLAY - Оваа Табла со светла позадина и бела броеви, го прават тоа полесно да се идентификува, има вкупно десет броеви од 1 до 10.ШИРОКО се КОРИСТИ - Идеален за повеќето спортови и игри, фудбал, билијард, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи