• Свеж
Grisi Алое Вера Хидратантен Сапун Бар 3.5 Оз (Пакување од 3)

Grisi Алое Вера Хидратантен Сапун Бар 3.5 Оз (Пакување од 3)

Rating 
DEN 184.32

Од стока
Во магацинот

Им помага на хидрат вашата кожа.Дава чувство на свежина и мекост.Направен од 100% Мексиканскиот Алое Вера.Grisi е на Мексиканската компанија-лидер во производство на убавина и хигиенски производи, со повеќе од 156 години на искуство и меѓународни presense.

Детални спецификации

Додатоци на производи