• Свеж
Havaianas Деца' Бразил Логото Флип Пропадне Сандала

Havaianas Деца' Бразил Логото Флип Пропадне Сандала

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Оригиналниот флип пропадне, Havaianas може да се идентификува од страна на "Грците" во рака и потпис ориз-шема единствена, кој не само што покажува вистински Havaianas сандала, но, исто така, обезбедува додаде лизга-отпор.

Детални спецификации

Додатоци на производи