• Свеж
304 од не ' Рѓосувачки Челик стапчиња за јадење Носителот со Кука Прибор за јадење Складирање Сад Кујна Додаток 5.2x4.3x2.2in

304 од не ' Рѓосувачки Челик стапчиња за јадење Носителот со Кука Прибор за јадење Складирање Сад Кујна Додаток 5.2x4.3x2.2in

Rating 
DEN 1209.60

Од стока
Во магацинот

Стапчиња за јадење Носителот Мулти‑функционални chopstick носителот, може да се користи за чување на стапчиња за јадење, лажици, ножеви и предници.Chopstick Одвод Кутија Со потрошувачка дупки на различни големини на страна и на дното за да се задржи садови суви и чисти.Стапчиња за јадење Сад Користење висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, силни и издржливи, со силна носивоста.Стапчиња за јадење Решетката На chopstick носителот има куки за лесно виси, и основата е монтажни и лесно да се чисти.Нерѓосувачки Челик Chopstick Носителот Практични кујнски прибор, рѓа‑доказ, прашина‑доказ и анти‑корозија, многу погодна за чување на кујнски алатки.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Стапчиња За Јадење Носителот Материјал : 304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Боја : Не' Рѓосувачки Челик Боја Тежина : Околу. 227g / 8oz Големина : Прибл. 13.3x11x5.5cm / 5.2x4.3x2.2in Уникатен дизајн за вас!Пакет Листа : 1 x стапчиња за јадење Holder1 x База Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Детални спецификации

Додатоци на производи