• Свеж
Ручек кутии.Нерѓосувачки челик ручек кутија изолација ручек сад голем капацитет пластични садови изолација барел се справи со анти-падот трајни деца, возрасни, че?

Ручек кутии.Нерѓосувачки челик ручек кутија изолација ручек сад голем капацитет пластични садови изолација барел се справи со анти-падот

Rating 
DEN 3449.52

Од стока
Во магацинот

Компактниот кулер ручек торба може да се сместат неколку контејнери со некои помали џебови за да се задржи сè друго организирани.Ако имате било какви прашања во врска со нарачката, ве молиме да бидат слободни да контакт.Исполнет со 4 mm, EPE пена за да се задржи вашата храна ладно или топло време секојдневно мелење.На обновливи ручек кутија доаѓа со монтажни тока се справи и прилагодливи рамо, рака за лесно носење или добар одговара на ранец или briefcase.Пред zip џеб и клучен картичка во задниот џеб се две мрежа џебови и внатрешната мрежа џеб за чување ножеви, предници и лажици.Оваа изолирани ручек торба е направен од висок квалитет на абење-отпорни водоотпорен оксфорд ткаенина, тешки метали патент, засилен со голем притисок поени, трајни и се погодни за секојдневни активности.Контејнерите се слободни, ладилник, микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Во прилог на горенаведените карактеристики, кулер кутија може да се врши со користење на поместена рамо ремени кои се монтажни и прилагодлив.Опремени со еколошки-пријателски водоотпорен полиестер обвивка, мека, течење-доказ и лесно да се чисти.Овој ручек кутија има zippered главната преграда што ги држи вашата храна, пијалаци и топли или свеж.CYGZ Производи вклучуваат:ручек кутии,ручек кутија,ручек boxex,ручек boxx,кутија за ручек кутија,ручек boxe,ручек boxs,ручек кутија boxe,кутија за ручек кутии,ручек заградени.

Детални спецификации

Додатоци на производи