• Свеж
RTIC Ден Кулер Торба, Мека Двострано, Тешки-Должност Полиестер, Висока Густина Изолација, Држи Мраз Ладно во текот на целиот Ден

RTIC Ден Кулер Торба, Мека Двострано, Тешки-Должност Полиестер, Висока Густина Изолација, Држи Мраз Ладно во текот на целиот Ден

Rating 
DEN 1415.76

Од стока
Во магацинот

Максимален Капацитет : Со заложби на мини-фрижидер без сите проблеми може да се задржи 28 лименки од вашите омилени пијалоци или храна за целото семејство ладно, за период до 24 часа.Доволно Меморија : Дизајниран со мрежа странични џебови и zippered џеб на предната страна, така што може да донесе дополнителни оброци, пијалаци, или само вашите секојдневни essentials.Лесен За Транспорт : Карактеристики на прилагодливи, поместена рака за дополнителна удобност и лесен транспорт.Изграден За Авантура : Направен од тешки-должност полиестер, па можете да ги преземат на вашиот следен roadtrip или на долг викенд.Изолирани Лагер : Создадена со флексибилни мека лагер со висока густина изолација и контакт со храна материјал.

Детални спецификации

Додатоци на производи