• Свеж
Арт Деко, Лебеди Црно На Бело Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи Ручек Кулер Tote Кутија Со Предниот Џеб Патент Затворање З?

Арт Деко, Лебеди Црно На Бело Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи Ручек Кулер Tote Кутија

Rating 
DEN 830.40

Од стока
Во магацинот

5" X 5" X 8"(22x13x20cm).Мала Тежина : Appro Само 0.Можете Да Го Однесе До Канцеларијата, Одат На Ден Патувања, Плажи И Спортски.Овој Стилски Ручек Tote Торба Тоа Е Многу Добро Изолирани И 100% Leakproof, Тоа Може да се Задржи на Храна Или Пијалоци, Свежо/Кул/ Загрее До 4-6 Часа И Лесно Да се Чисти,Ако Вашиот Пијалоци Истури Внатре, Само да се Избрише Со Влажна Крпа, И Тоа е Добро Како Нови.5" X 5" X 8"(L X W X H),Погоден За Ручек Бенто Кутија И Некои Закуски Овошје.Повеќе Карактеристики : Мала Тежина,Поместена Рачка,Надградени Duarable Мазна Патент,Лесен За Чистење, Водоотпорен, Изолирани ,Кулер,Погодно.На Унисекс Ручек Кеса Не Е Само Погодна За Работа И Универзитетот, Но, Исто Така, Погодна За Активности На Отворено Како Што Се Риболовот, Планинарење, Излети И Сл.Ова Е Искрени Повратни Информации Од Нашите Клиенти.Карактеристики : Овој Ручек Торба Светлина И Преносни, Поместена Рачки И Мазна Патенти, Со Цел Да Се Биде Моден Tote,Лесно Да Се Носат,Може Да Се Користи Како Ручек Торба, Пикник Торба, Преземање Торба, Совршен За Работа Оброк, Пикник Оброк, Отворено Скара, Исхрана Управување,Патување Или Шопинг,Погоден За Сите Старосни Групи.Или Пак Здрави Закуски За Вашето Семејство Или Да Уживаат Во Пријатна Недела Пикник.Можете Да Уживате Во Совршениот Вкус Оброк Каде И Да Сте.Лесно Чистење : Ова Ручек Торба Е Исто Така Лесно Да Се Одржуваат И Чистат.

Детални спецификации

Додатоци на производи