• Свеж
Изолирани Ручек Торба за Жените и Мажите, Обновливи Кулер Земјата патот со фарма и трактор Ручек Кутија за Статистика & Пикник

Изолирани Ручек Торба за Жените и Мажите, Обновливи Кулер Земјата патот со фарма и трактор Ручек Кутија за Статистика & Пикник

Rating 
DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

максималниот капацитет spacy доволно за да ги зачувувате вашите ручек како сендвич, салата, овошје, пијалоци и овошје и така натаму.На ручек кулер кутија за Унисекс внатрешноста е направена од еколошки peva материјал, водоотпорен и мека, дури и ако постои храна spillage, само избрише тоа лесно.Димензија детали : 11.Флексибилност Оваа обновливи ручек торба е опремен со кој се одвојува рамо, рака.Интимни дизајн : На предната и задната печ џебови може да се користи за чување на мали предмети како што се паричници, мобилни телефони, картички, копчиња, или садови, кои се практични и стилски.Stand-up ручек торба, го носат со вас да се зачува простор.Ручек Торба перформанси Голем капацитет : мазна двојно патент отворање, лесно да се работи, главната преграда можат да се сместат 2 големи ручек кутии и пијалоци, сендвичи, салати, закуски, и плодови можат да бидат спакувани во една торба, тоа може да ги задоволи Сите на вашиот ручек потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи