• Свеж
Хлапак Батерија Бричење Нож Mens Електрични Жилет Лесен за употреба Водоотпорен Ротари Хлапак Погоден за средовечни и постари луѓе Мултифункционален Убавина Компл?

Хлапак Батерија Бричење Нож Mens Електрични Жилет Лесен за употреба Водоотпорен Ротари Хлапак Погоден за средовечни и постари луѓе

Rating 
DEN 3456.00

Од стока
Во магацинот

(USB приклучок адаптер е вклучен со производот). ●Алуминиумски легури изглед, добар рака чувство. 【USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ 】 : електрични жилети за мажи за бричење и средување на до околу 120 минути користење на времето од само околу 1 час за полнење.Високи перформанси може да се постигне насекаде.【Ергономски Дизајн】 Ергономски рачка на електрична жилет за мажите, кои се опремени за да се обезбеди удобен и сигурен зафат.ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА!. ●Тип-C универзална полнење порта, брза испорака пакување листа : ●1 *Хлапак со капак ●1 *Чување кутија ●1 * Бричење на главата ●1 *Лицето чистење со четка ●1 електрични clipper/скриј главата ●1 носот коса тример главата ●1 x USB кабел ●1 * мала четка. ●Бричење на главата на 3000 T/min брзина може брзо чистење на косата на храмови.Ова електрична хлапак, исто така, имаат за Бричење и средување на вашата потреба, ќе ви овозможи да се посвети на себе си, со голема грижа на вашата брада ,мустаќи и sideburns.За лесно чистење, можете да ја исплакнете mens жилет електрични под допрете. ●Дигитален LED екранот се прикажува капацитетот на батеријата, возење заклучување, полнење потсетник и брада (во хлапак) чистење reminder (потсетник). 【100% ВОДООТПОРНИ】 : Лице хлапак за мажите е перат, и го користат мокри или суви, бричење со сапун или крем ќе се здобијат со подобро бричење резултати.

Детални спецификации

Додатоци на производи