• Свеж
Newmind 10x 45mm Ротари Машина Замена Quilting Кружни Поставува

Newmind 10x 45mm Ротари Машина Замена Quilting Кружни Поставува

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

* Висок квалитет на професионална одделение 45mm ротари машина кружна Дупка : Прибл. 8mm; Дебелина : Прибл. 0.3 mm Package Вклучува : 10 Парчиња Ротари Машина Тример Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Детални спецификации

Додатоци на производи