• Свеж
Занает Ротари Сечење Душеци за Шиење Quilting Мрежа, 8X6, Пакување од (3)

Занает Ротари Сечење Душеци за Шиење Quilting Мрежа, 8X6, Пакување од (3)

Rating 
DEN 334.80

Од стока
Во магацинот

Занает Ротари Сечење Душеци За Шиење Quilting.Пакет на (3).Мрежа е 8" X 6".Мат е 9"X7".ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Возрасни Само, Не Е Играчка.Занает Ротари Сечење Душеци за Шиење Quilting Пакет на (3) Мрежа е 8" X 6".Мат е 9"X7" ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Возрасни Само, Не Е Играчка.

Детални спецификации

Додатоци на производи