• Свеж
Преносни Ткаенина Машина Shears Вртливи Електрични Ножици за Сечење Ткаенина Сечење Машина за Шиење 90mm

Преносни Ткаенина Машина Shears Вртливи Електрични Ножици за Сечење Ткаенина Сечење Машина за Шиење 90mm

Rating 
DEN 1632.00

Од стока
Во магацинот

ДИЗАЈН на ПРОИЗВОДОТ : На octagonal ножот и карбид-падна, пролет натоварени пониски сечилото го спречува ткаенина од притискање.ШИРОКА УПОТРЕБА : Automatic острат камен го задржува остри ножот во секое време.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Ова платно машина за сечење карактеристики автоматско острилка со кој се гарантира остар раб на секој намали.ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Брзо сечење, Светлина и пргав.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС : Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со задоволително шопинг искуство.Ако имате проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние ќе се најдат најдобро решение за проблемот во рок од 24 часа. 【Апликации】Облека, Кожни производи, Текстил, Гумени производи, хартија, Ќебиња, теписи, Занаети и подароци, Мебел, софи, чадор Шапка индустрија【Спецификации】Напон : AC 110 Volt Моќ : 200 WBlade облик : octagon Blade Големина : 90mm Machine Висина : 200mm Trimming Капацитет : 23mm Cable должина : 2.9 м 【Пакет вклучувајќи】1 x Електрични Крпа Текстилни Cutter1 поставите x алатка【Информации : 】ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Детални спецификации

Додатоци на производи