• Свеж
Kadimendium Електронски Звук Рог, Rainproof Рог Говорникот Силен Звук на Алармот за Надворешна употреба

Kadimendium Електронски Звук Рог, Rainproof Рог Говорникот Силен Звук на Алармот за Надворешна употреба

Rating 
DEN 703.20

Од стока
Во магацинот

Изработен од ABS пластика школка, добра отпорност на корозија.Поддршка мулти-активирањето на репродукцијата : говорник, говорник може да се прошири на различни предизвика методи, како и 5 предизвика порти може да се постави да предизвика различни методи на волја.Спецификации : Напон : DC 12 VMaterial : ABS Plastics Color : Black Volume : ≤115db Working Струја : ≤380m AAudio Формат : MP3 Format Audio Моќ : 10 W/8ΩMemory : Изграден во 4 M малку за SPI Флеш Memory Feature : Поддршка на Глас Замена преку Card Micro Картичка : Поддршка на МАСТИ и FAT32 Датотека System Size : 6.Тоа може да биде продолжен за да предизвикувајќи различни начини, 5 предизвика порти може да се постави различни предизвикувајќи режими на волја.IP65 ниво на заштита.Поддршка мулти активирањето на репродукцијата.Силен звук на алармот.Гласна и clear115d B алармот, со засилувач од 10 W, тоа може да работи континуирано за долго време.Rainproof, и shockproof, може да функционира нормално во лоша средина.Силен звук на алармот : Гласно и јасно 115d B алармот, со моќност 10 W засилувач, може да работи континуирано за долго време.Промените прилагодувањата за гласовни датотеки.Поддршка за вчитување MP3 формат на репродукцијата, убава квалитет на звукот.0 oz Package Листа : 1 * Сирената Рог.Висок MP3 квалитет на звукот.Висок квалитет на звукот : претседателот на говорникот поддржува вчитување MP3 формат репродукција, со убави квалитет на звукот.

Детални спецификации

Додатоци на производи