• Свеж
Гроздобер Фокстрот Јулија Браво Класичен Памук Бејзбол Капа,Прилагодлив Тато Шапка, Гроздобер Возач На Камион Шапка, Casquette Капа Шапка

Гроздобер Фокстрот Јулија Браво Класичен Памук Бејзбол Капа,Прилагодлив Тато Шапка, Гроздобер Возач На Камион Шапка, Casquette Капа

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Висок квалитет на Перформанси : Нашиот возач на камион шапка доаѓа со пот бенд, Вентилација Дупка Дизајн, шапка останува кул и кожа-friendly Везени вентилација дупки, исто така, им помогне одржите вашиот шеф среќен на сите времиња.Рака Мие Само.Можете слободно да ја подесите големината на ззп без да се грижиш за тоа да биде премногу лабави или премногу тесни.Една Големина Одговара на Повеќето Луѓе : Нашата бејзбол капа има прилагодливи магија тока, и обемот на главата е помеѓу 55-59cm.Удобно Материјал : Ова унисекс јас Не си го Цица На Лов на Животни си го Цица На Стоејќи Пред бејзбол капа е направен од 100% Памук, светло и удобно, мека и дише.Печати на враќање превозот етикета. 100% Памук.

Детални спецификации

Додатоци на производи