• Свеж
В. В Жените се Врзуваат Боја, Цврсти Монтажни или Меѓусебно Две Пом Beanie Врзани Зима Поврзана Види Шапка Черепот Капа

В. В Жените се Врзуваат Боја, Цврсти Монтажни или Меѓусебно Две Пом Beanie Врзани Зима Поврзана Види Шапка Черепот Капа

Rating 
DEN 1063.20

Од стока
Во магацинот

Рака Мие Само.52% Viscose/28% Полиестер/20% Најлон.Повод, како што се патување, семејство, патувања, викенд портал, лош коса ден, на улица шета, риболов, кампување, училиште сезони, качување, возење, пешачење, велосипедизам и други активности на отворено.Поради случаен вратоврска боја за печатење и сечење, позицијата на вратоврската боја шема на секој шапка е малку поинаква од сликата.Ткаенината е супер меки како кашмир.На beanie е вратоврска боја боја,тоа е шарени во зима.Тоа е модерен стил на throwback хипи изгледаат Лесни на помалку од една четвртина од една фунта.Одлична за опуштање дома на кул или студени денови во есен, зима, пролет или.54 см ) Ткаенината 4 инчен (10 cm) / Пом 4.Добиете неколку бои за да се целосно облека вашата гардероба за ладно време.На beanie е еластичен, тоа се вклопува во Главата Обемот 21.VISCOSE И КАШМИР РАКА СЕ ЧУВСТВУВААТ .Бојата е пастел, како и, тоа е достапен и за двете жени и мажи.Оваа beanie е совршен за да се задржи топло во брутална зимски денови.Се носат за работата, училиштето, на патување, на шопинг, а ноќите со пријателите.43 cm ) лежи рамно.Изберете од различни бои; Црна, Нане , Руменило Розова, слонова коска, Светло Сива и Tye Боја бои.СОВРШЕН ЗА ДВЕТЕ ПОВИК СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ, ЗАТВОРЕН И АКТИВНОСТИ НА ОТВОРЕНО.Тоа е slouchy, еластичен и достапни за повеќето од жените и мажите.

Детални спецификации

Додатоци на производи