• Свеж
UNISEXCAPAA Унисекс Бејзбол Капа Прилагодливи Snapback Мрежа возач на камион Тато Воена Црна Шапка

UNISEXCAPAA Унисекс Бејзбол Капа Прилагодливи Snapback Мрежа возач на камион Тато Воена Црна Шапка

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,Памук,Mesh.Увезени.Предвремени затворање. [Материјал ] : Памук twill пред;полиестер назад. [Size] : Бејзбол капа дебелина : 55-59cm(21.65-23.22 Во)(прилагодливи);гребенот ширина : 7cm(2.75 Во);висина : 9cm(3.54 Во). [Удобно] : Mesh страна/назад панели класичен сонцето шапка.Таквите назад додава breathability. [Погоден] : Прилагодлив опремени рака затворање.Една големина одговара на повеќето.Смешни голф капа е погодна за возрасни, исто така, за тинејџерите. [Разноврсна] : Нашата новина гроздобер достигнаа капа за дневни и активности на отворено како трчање,риболов,велосипедизам,тенис,кампување,крстот обука,на плажа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Детални спецификации

Додатоци на производи