• Свеж
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Декорација (Боја : 0006, Големина : SS30 6.6 мм-288pcs)

Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Декорација (Боја : 0006,

Rating 
DEN 1027.20

Од стока
Во магацинот

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од високо-квалитет стакло материјал и мулти-фацетирани површината, тоа може да се примени за скоро било која површина, вклучувајќи ткаенини, пластични, метални, итн.Широк спектар на употреба : rhinestones се доволно за да декорирате вашиот ноктите, око шминка, телото уметност, мобилни телефони, кеси, честитки, облека, високо-mesh чорапи, чевли, свадба фустани, книги, гитари, таблети, регистарски таблички, во табела се шири или други предмети.Flatback trasparenti strass realizzati во vetro cristallino.Presentato един forme carine e belle sfaccettature da taglio.Бои : Кристално Јасно, Кристално Јасно ABMaterial : Кристално Стакло Strass Size : ss3-ss50,се Меша Големини.Пакување : 1440pcs,288pcs,144pcs.Карактеристики &Usages100 Newand High Quality3 D Кристал Помине Уметност Decorations Clear вашите нокти површина ,ќе се применуваат на полската база, се стави на декорација на nails You, исто така, може да ги користите за декорација на вашиот телефон,стакло,Прибор за Облека, Свадба се Облекуваат на Додатоци,чевли, кеси, накит, и др.

Детални спецификации

Додатоци на производи