• Свеж
Zerodeko Жилет Носителот Нерѓосувачки Челик Жилет Држачот За Ѕид За Складирање Носителот Хлапак Носителот

Zerodeko Жилет Носителот Нерѓосувачки Челик Жилет Држачот За Ѕид За Складирање Носителот Хлапак Носителот

Rating 
DEN 1550.40

Од стока
Во магацинот

Нерѓосувачки Челик.Карактеристики - Боја : Црна - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик - Големина : Околу 15.- Тоа може да ви помогне продавница дневни потреби како што се жилети, жилет четки, итн.Тие ќе го тоа многу.- Изработени од нерѓосувачки челик материјал кој не е лесно да ' рѓа, не е лесно да се биде оштетен или скршен.На чудна форма и изглед дизајн го прават добра декорација за бања.- Одличен материјал, со исклучителна изработка, за да се исполнат вашите долгорочни користи потреби.Тоа може да ви помогне продавница дневни потреби како што се жилети, жилет четки, итн.Description Are сеуште изборот на соодветен празник подароци за вашиот партнер или татко?Потоа фрлите поглед на нашите производи!Нерѓосувачки челик жилет носител е неопходно за мажите е живот, кој ја подобрува атмосфера на живот и го прави на countertop повеќе чисти.Тие ќе го тоа многу., и чувајте ги на чиста и сува., и чувајте ги на чиста и сува.89inch - одличен подарок за Денот на Таткото, роденден или други празници.Изработени од нерѓосувачки челик материјал кој не е лесно да ' рѓа, не е лесно да се биде оштетен или скршен.Тоа е голем дар за Татковци Ден, роденден или други празници.

Детални спецификации

Додатоци на производи