• Свеж
Топ Пакет Понуда Фрлија Рака Рашири Филм, 18 x 80 Мерач x 1500', Зелена (Пакување од 4)

Топ Пакет Понуда Фрлија Рака Рашири Филм, 18 x 80 Мерач x 1500', Зелена (Пакување од 4)

Rating 
DEN 316.80

Од стока
Во магацинот

Екипа се Водат Филмски изданија од тркалаат непречено намалување складиште на бучава до 75%.Одлично за контрола на залихите, превозникот идентификација, или да го повикаш внимание на пратки.Филмот се протега до 250%.Одлична за употреба на единствен товари. 80 Мерач за товари до 2500 кг. 18" x 80 Мерач x 1500' Зелена Фрлија Рака се Водат Филм.Екипа се Водат Филмски изданија од тркалаат непречено намалување складиште на бучава до 75%.Одлично за контрола на залихите, превозникот идентификација, или да го повикаш внимание на пратки.Филмот се протега до 250%.Одлична за употреба на единствен товари. 80 Мерач за товари до 2500 кг.Да се применуваат со Точење.

Детални спецификации

Додатоци на производи