• Свеж
HotStyle DULCY Компактен Ранец Мал Колеџ Bookbag за Секојдневна, 13 Литри

HotStyle DULCY Компактен Ранец Мал Колеџ Bookbag за Секојдневна, 13 Литри

Rating 
DEN 767.76

Од стока
Во магацинот

Полиестер обвивка.Патент затворање. 14" рамо капка.Го мразеше гломазна ранец што направи да изгледа како над-спакувани училиште децата?Оваа торба е да не е премногу голема, не е премногу мал, обезбедување на доволно простор за дами on-the-go со сите нејзини секојдневниот essentials.Добива Повеќе Џебови од Другите за да бидете Организирани : Карактеристики 2 лизга ракави внатре, лаптоп оддел се вклопува до 14 инчи уред, надвор шише за вода носители & анти-крадец торбичка на грбот.Удобно & Погодно на Потег : Поместена ремени се удобен за носење во текот на целиот ден.Назад скриени џеб прави да се видиме или IDs рака додека престојуваат безбеден.Добивам Комплименти Насекаде и да Одите : Со елегантни и класици бои за да се вклопи во вашиот гардеробер.Водоотпорен за патување во сите weathers, авиокомпании патување, преку ноќ патувања, или пелена употреба.Не Грижете се За Кршење Како Што Се Опфатени : Направен од здрав полиестер, издржливи сепак, мазна патентите, може да се пофали силна крои.Плус, тоа доаѓа со 12-месечна гаранција против производствени дефекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи