• Свеж
ForHe Преносни Патување Милениче Превозникот Ранец, Транспарентни Простор Капсула Меур Дизајн,Водоотпорен Ранец за Мачка и Мало Куче со 4 Бои се Опционални

ForHe Преносни Патување Милениче Превозникот Ранец, Транспарентни Простор Капсула Меур Дизајн,Водоотпорен Ранец за Мачка и Мало Куче

Rating 
DEN 2382.48

Од стока
Во магацинот

Опис : 100% сосема нов и висок quality Specifications : Материјал : PVCColor : Виолетова,Сина,Зелена,Black Size : стан.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Милениче Превозникот Ранец(други додатоци демо на сликата не е вклучена.32 in Features : Capacious простор нека вашето домашно милениче се движат слободно внатре на овој ранец; Транспарентен прозорец може да се олесни вашето домашно милениче расположение и решетката се покријат прави вашата прекрасна милениче поудобно и дише; Вграден во еластична безбедност заклучување спречува вашето домашно милениче бега кога ќе ја отворите пак и да се осигурате дека вашето домашно милениче безбедност; двојно крајот патент на ранец ќе донесе повеќе погодност за вашата употреба;Прилагодливи удобно поместена наназад, Висок квалитет справи и "S" рамо ремени ќе олеснување на притисокот на цервикален 'рбет и lumbar' рбет и да го зачувате вашиот труд. ☺Прилагодливи удобно поместена наназад, Висок квалитет справи и "S" рамо ремени ќе олеснување на притисокот на цервикален 'рбет и lumbar' рбет и да го зачувате вашиот труд.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детални спецификации

Додатоци на производи