• Свеж
HotStyle 936Plus Вратоврска Боја за Печатење Ранец Мода Bookbag Daypack, Црвена

HotStyle 936Plus Вратоврска Боја за Печатење Ранец Мода Bookbag Daypack, Црвена

Rating 
DEN 408.00

Од стока
Во магацинот

Со класичен изглед кој никогаш не излегува на стил, Hot Style 936 Plus Ранец е мора да има за секојдневна употреба на училиште, факултет, работа, салата, патување, и секојдневно.Карактеристики на SBS zippered џеб на предната страна на вашиот помали предмети, странични џебови на двете страни за вода во шишиња, корисна телефон џеб на задниот дел, додека пространа главниот zippered комората е organizeable ракав за вашите книги, тетратки, врзива, менување на облека, вклучува оддел за 15.Овој компактен жените назад пак е совршен за се што е потребно за на училиште, факултет или работа во текот на неделата и вашиот фитнес облека во текот на викендот.4" лаптоп, 2-инчен врзива, шишиња, notepads и повеќе.99 фунти / 440 грама Затворање : Патент Лагер Боја : Сребро Материјал : 600 D водоотпорен Полиестер.4-инчен лаптоп Max.1(во) / 40*27*13(cm) Тежина : 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи