• Свеж
HJZHBSX Дрвени Влез Рампа за инвалидски Колички, Преносни Анти Лизга Мост Транзиција Прагот Рампата за Почетниот Чекор Вратите Скали (Големина : 38.8x35x15cm)

HJZHBSX Дрвени Влез Рампа за инвалидски Колички, Преносни Анти Лизга Мост Транзиција Прагот Рампата за Почетниот Чекор Вратите Скали

Rating 
DEN 3071.04

Од стока
Во магацинот

Тоа е лесен и лесно се транспортираат од едно место до следниот за дополнителна погодност.9 инчи)♦ Карактеристики : - Цврсти и издржливи дрвена конструкција.3 инчен), 30. 【Не се лизга Пристапна Патека】 : Карактеристики на текстура стил на површината за зголемување на триење или влечење и да се спречи од лизгање за да се осигура безбедноста.♦ Спецификација : - Материјал : Дрвени - Боја : Природна боја - Производ Димензија : 25.

Детални спецификации

- Material:
Wooden
- Color:
Natural color
- Product Dimension:
25.8×30×7 cm(10.2×11.8×2.8inch), 30.8×30×8 cm(12.1×11.8×3.1inch), 30.8×30×9 cm(12.1×11.8×3.5inch), 30.8×30×10 cm(12.1×11.8×3.9inch), 30.8×30×11 cm(12.1×11.8×4.3inch), 30.8×30×12 cm(12.1×11.8×4.7inch), 33.8×30×13 cm(13.3×11.8×5.1inch), 38.8×35×14 cm(15.3×13.8×5.5inch), 38.8×35×15 cm(15.3×13.8×5.9inch)
♦ Features:
- Sturdy and durable wooden construction. :
- Easy to use and easy to store. :
- Suitable for wheelchairs, scooters and bicycles. :
- Ideal for doorways, sliding glass doors, and raised landings. :
♦ Package Contents:
- 1 x Ramps :
♦ Note:
- Manual measurement products may have dimensions of a few centimeters of error, please understand :
- If a slight odor is normal, it will disappear within two to three days :
- Products are taken in kind, but due to light, equipment, shooting angle and resolution of the computer, the received physical and photos may be different, in kind prevail :

Додатоци на производи