• Свеж
5/8 C1016 Станот за Миење (ID .641, OD 1.187, Дебели 1/16) 18-8 СС - Количина-1,000

5/8 C1016 Станот за Миење (ID .641, OD 1.187, Дебели 1/16) 18-8 СС - Количина-1,000

Rating 
DEN 182.64

Од стока
Во магацинот

062" OD, 1/32" Дебелина. 18-8 Нерѓосувачки челик отпорен на корозија, трајни, и погодна за слатководни апликации. 1/4" C416 L : 0. 7/16" C716 L : 0.375" OD, 1/64" Дебелина.875" OD, 1/32" Дебелина.AN960 C 900 серија рамни подлошки се достапни во стандардни и светлината (L) дебелини.099" ID, 1/4" OD, 1/64" Дебелина.312" OD,3/32" Дебелина.Рамни подлошки се користи за да се поддржи и да се шири товарот низ ја покажува областа на гром и орев за да се спречи повлече преку. 3/8" C616 L : 0.500" OD, 1/16" Дебелина.375" OD, 1/32" Дебелина.

Детални спецификации

Додатоци на производи