• Свеж
М8 Сплит Заклучување Подлошки/Челик/Цинк / DIN127B / Надворешниот Дијаметар: 14.8 mm/Дебелина: 2 mm (Картон: 5,000 парчиња)

М8 Сплит Заклучување Подлошки/Челик/Цинк / DIN127B / Надворешниот Дијаметар: 14.8 mm/Дебелина: 2 mm (Картон: 5,000 парчиња)

Rating 
DEN 7175.76

Од стока
Во магацинот

DIN 127 B Сплит Lockwashers.Редовната Серија / Пролет Челик.Цврстина : Rockwell C 44-51. Цинк Позлатен.Сплит Lockwashers, М8 Сплит Заклучување Подлошки / Челик / Цинк / DIN127 B / Надворешниот Дијаметар : 14.8 mm / Дебелина : 2 mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи