• Свеж
Барон-Накит Мулти Обоени Убава Пеперутка Лиценца Рамка

Барон-Накит Мулти Обоени Убава Пеперутка Лиценца Рамка

Rating 
DEN 382.80

Од стока
Во магацинот

Направени од високо-одделение издржливи, рѓа-без пластика 2-Дупка рамка.Го користите вашиот постоечки завртки од вашиот плочи.Табличка е обезбедено во рамка со својата сите околу каналите кои се вклопува над вашата чинија.Мерки 12 ¼ "долго, 6 ¼" широк и ¼ " дебела.Стандард US & Canada големина со ¼ ' усна за да се обезбеди вашата чинија за штракаат-слободен одговара.Сликите се UV/дигитален печатени со премиум мастила на секој поединец рамка и е излечи / сушени веднаш за долго-траен, бледнеат отпор, траен отпечаток.Во Барон Накит, имаме пасија за перфекција и нашите производи се направени од најдобрите квалитет и изработка.БАРОН-НАКИТ Мулти Обоени Убава Пеперутка Лиценца Рамка.

Детални спецификации

Додатоци на производи