• Свеж
Персоналните Дизајн Горди да Биде Морнарица Тато Дизајн Тешки Метали Автомобил Лиценца 3476 Погоден за автомобили Камиони или SUV Табличка Рамка Штит со Црн орев

Персоналните Дизајн Горди да Биде Морнарица Тато Дизајн Тешки Метали Автомобил Лиценца 3476 Погоден за автомобили Камиони или SUV

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Тоа Само Ќе ве однесе Неколку Минути за да ја завршите Инсталацијата.По Инсталацијата, Тоа Може да се Заштити Табличка од Свиткување или Кршење, и да Го Направите да Изгледа Ладилникот.Универзална Големина : Совршен Автомобилската Надворешност Додатоци се Вклопи во Било кој Стандарден-прашање Автомобил Табличка (големина : 12.Ве молиме Проверете ги Производ Големина Внимателно да се Осигура Дека Сте Купиле Лиценца Плоча Рамка Која Ви Одговара.Уживаат и се Забавуваат со Diy.Ајде да ги Погледнеме на Табличка Rack во Детали.Ние Ќе Бидеме Ценети и се Надевам дека Можеме Да го подобриме.Одговара за Нас & Канадски стандарди и Законски да се Биде на Патот.Тоа Ќе Не Блокира во Четирите Агли на Плочи Државата Регистрација на Ознаки.Материјал на Табличка Решетката е со Висок Квалитет на Алуминиум Легура.Не постои Ризик Шопинг : Квалитетот на Нашата Култура.Издржлив Материјал : Трајни Рамки Се Заштитени Од Временските Промени и Ќе Застане Автомобил Мие и Дожд.Големината На Рамката : 6.Ние Ви Обезбеди со Инсталација на Додатоци за Слободни.Кликнете и да Додадете во Количката.Елегантни Работ Рамка Која Нема да Носат Автомобил Боја.Не Грижете се Дека Тоа Ќе Стане Кревка или Rusty Бидејќи на Сонце или Дожд.Знаеме Колку е Важно Квалитетот е да Сте, Само Остатокот Увери, ако Имате Проблеми или Дури и Коментари во Врска со Нашите производи, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да Контакт.

Детални спецификации

Додатоци на производи