• Свеж
Мобилен Телефон Паричник, Horse3 за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка Носителот Телефон Паричникот за Држачот за на Сите паметни телеф

Мобилен Телефон Паричник, Horse3 за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка Носителот Телефон Паричникот

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Horse3 Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалитет И Модерен Начин Да Се Лесно Продавница Картички И Готовина. Ја Избрише Секоја Солза Од Нечистотија Прашина На Задната Страна Од Вашите Телефони И Сува Тоа Целосно.Големина : 2.Customer Service : Ако Имате Било Какви Прашања Поврзани Со Нашите Производи,Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас.Лепило Не Е Погоден За Текстура /Кожа/Силикон Телефон Случај.Употреба Како лична Карта, Кредитни Картички, возачка Дозвола, Бизнис Картички, членската Картичка, Осигурување Картичка, Картичка за Попуст, Визит-Карта, "frequent flyer" Картичка, Etc Usage Method1.Универзална Големина : Лепило за Држачот За Телефонот Случај Може да се Одржи 3-5 Картички & Некои Пари, Како на пример : лична Карта, Кредитни Картички, возачка Дозвола, Бизнис Картички, членската Картичка, Осигурување Картичка, Картичка за Попуст, Визит-Карта, "frequent flyer" Картичка, Итн.Тесни И Висока Безбедност : Овој Мобилен Телефон се Држи На Паричникот Користи 3m селотејп Поддршка За Силна,Цврста,Долго-Траен Задржете. Притиснете Рампа Тешко Против Вашиот Телефон За 30 Секунди.

Детални спецификации

Додатоци на производи