• Свеж
Телефон за Држачот на uCOLOR СТП Кожен Паричник Џеб Кредитна Картичка ID Случај Торбичка 3M Лепило Налепница на iPhone, Samsung Галакси Android паметни телефони(одговара за 4.7 Тел?

Телефон за Држачот на uCOLOR СТП Кожен Паричник Џеб Кредитна Картичка ID Случај Торбичка 3M Лепило Налепница на iPhone, Samsung Галакси

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

*Универзална Компатибилност-универзалниот дизајн овозможува да се вклопуваат совршено за повеќето 4.7-инчен или над мобилни уреди. (Не се компатибилни со i Phone SE или i Phone 5s/5 и подолу). *Практична Функција - Држете 1-2 картички & некои парични средства, така што вие не треба да носат големи гломазна паричникот во џебот.Заштедите време со брз пристап на вашиот мобилен телефон за готово, кредитни и ПРОЕКТ за неколку секунди. *3 M Stong селотејп -Секоја се држи на паричникот користи Нова 3 M селотејп поддршка за силна, цврста, долго-траен задржете.Спречи распадне. *Тесни И Заштитни Безбедна Задржете -Нова Структура,држете го картичка цврсто,тоа може цврсто да ја држи содржината на џеб од паѓање, дури и кога џебот е наопаку!. *Сугерираат за Употреба : се Држиме кон случај(Не Силикони),а Не директно на вашиот телефон и да не се искине по лепење.

Детални спецификации

Додатоци на производи