• Свеж
Мобилен Телефон Флип Случај За Samsung Галакси J4 Плус Паричник-стил Заштитен Ракав, СТП Кожа со Заштитен Ракав Заградата Функционална Заштитен Ракав Wristband Телефон Слу?

Мобилен Телефон Флип Случај За Samsung Галакси J4 Плус Паричник-стил Заштитен Ракав, СТП Кожа со Заштитен Ракав Заградата Функционална

Rating 
DEN 371.28

Од стока
Во магацинот

1. Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак. 2. Случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил. 3. Случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. 4. Бесплатно, без отстранување на случај.СТП кожа магнетни тока телефон случај, погоден за Samsung Галакси J4 Плус телефон случај shockproof заштитна маска.Телефон Флип Случај Cover Feature : 1. Стилски Samsung Галакси J4 Плус школка дизајн може да одговара на било какви облека што wear2. Стенд функција го прави полесно за вас да се види филмови или видео записи на вашиот phone3. На надворешната школка на паричникот е направен од високо-квалитет СТП заштитна кожа и внатрешна обвивка е изработена од мека и еластична TPU да се обезбеди целосна тело за заштита за вашиот мобилен phone4. Вклучувајќи 3 картичка отвори паричник 1 и 1 патент џеб, ќе можат да носат кредитни картички, дебитни картички и готовина со you5. На shockproof TPU внатрешна обвивка може да се спречи телефонот од паѓање и удирање.Тоа има карактеристики на dustproof, scratchproof, не се лизга, shockproof, итн., која можете безбедно да се заштити phone Package се Вклучени : 1 x мобилен телефон case Phone не се вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи