• Свеж
MoKo Молив Случај Компатибилен со Apple Молив 2 Генералот, [2 Парчиња] Силикони Молив Носителот Ракав и Nib Покритие Одговара на iPad Мини 6 2021/ iPad Воздухот 4 Генералот 2020 годи?

MoKo Молив Случај Компатибилен со Apple Молив 2 Генералот, [2 Парчиња] Силикони Молив Носителот Ракав и Nib Покритие Одговара на

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

КОМПАТИБИЛНОСТ - Совршено дизајниран за вашето драгоцено Apple Молив 2 Генерација, која компатибилен со i Pad Мини 6 2021, i Pad Воздухот 4-та Генерација 10.9" 2020, i Pad Про 11" 2021 (3-та Генерација)/2020 година/2018, i Pad Про 12.9" 2021/2020/2018. Меки силиконски ви овозможува да зафат на Apple Молив 2 Генерација лесно.ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА - Заштита на вашиот Apple Молив 2 Генерација од шокантен и гребење, обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, шокови и други дневен надомест на штета.ПОЛНЕЊЕ ЛЕСНО - ракавот е тенка доволно да magnetically се поврзете на i Pad Про и полнење, што е многу погодно.NIB ЗАШТИТНИК - На nib маска може да се заштити вашиот чувствителни совет од оштетување.Едноставен за инсталација и отстранување.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1x Apple Молив 2 Генерација ракав и 1x Nib Капак.Answer : ___________________________ Note : Apple Молив 2 Генерација е само за илустрација и НЕ се ВКЛУЧЕНИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи