• Свеж
(Smiley Face) Мобилен Телефон се Држи На ID Кредитна Картичка Кожа Носителот Паричникот Џеб Торбичка Ракав, Компатибилен со iPhone, Samsung Галакси Андроид Smartphones

(Smiley Face) Мобилен Телефон се Држи На ID Кредитна Картичка Кожа Носителот Паричникот Џеб Торбичка Ракав, Компатибилен со iPhone,

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Универзална Големина : 2.54 во. (6.5 см) x 3.96 во. (10cm).Го замени вашиот паричник со телефонот џеб, лесно да ги зачувате вашите картички или готовина.Материјал : Направен од висок квалитет на синтетички кожа.Секоја телефонска картичка паричникот користи високо-квалитетни 3 M селотејп поддршка за силна, цврста, долго-траен задржете.Илјадници дизајни на располагање - Посетете ја нашата продавница!. ( Smiley Face ) Мобилен Телефон се Држи На ID Кредитна Картичка Кожа Носителот Паричникот Џеб Торбичка Ракав, Компатибилен со i Phone, Samsung Галакси Android паметни телефони.

Детални спецификации

Додатоци на производи