• Свеж
DYCSY Фитнес Ракавици Фитнес Дигање Ракавици Тело на Капацитетите за Обука на Спортски Вежба Велосипедизам Спорт Тренингот Ракавица за Мажи Жени (Боја : Црна, Големин

DYCSY Фитнес Ракавици Фитнес Дигање Ракавици Тело на Капацитетите за Обука на Спортски Вежба Велосипедизам Спорт Тренингот Ракавица

Rating 
DEN 4608.00

Од стока
Во магацинот

Целиот пар на ракавици се пораби со компјутеризирана локомотива, со униформа провира и силни и не е лесно да падне.Карактеристики : супер еластичен и дише задниот дел од раката, удобен за носење; носат-отпорни, микрофибер материјал на дланката на раката + не се лизга офсет печатење.супер еластичен и дише задниот дел од раката, удобен за носење; носат-отпорни, микрофибер материјал на дланката на раката + не се лизга форумот printing The врвка за околу рака може да се издолжени, и стегање може да се прилагоди по волја, кои можат да го поддржат зглоб и силно да ја заштити безбедноста на зглобовите.На дланка амортизацијата подлога е опремен со 3 D офсет печатење не се лизга нето, задебелена дланка подлога/шок-доказ, не се лизга и носат-отпорни.

Детални спецификации

Додатоци на производи