• Свеж
DYCSY Фитнес Ракавици Фитнес Дигање Ракавици Тело на Капацитетите за Обука на Спортски Вежба Велосипедизам Спорт Тренингот Ракавица за Мажи Жени (Боја : А, Големина : ?

DYCSY Фитнес Ракавици Фитнес Дигање Ракавици Тело на Капацитетите за Обука на Спортски Вежба Велосипедизам Спорт Тренингот Ракавица

Rating 
DEN 4608.00

Од стока
Во магацинот

Производ Детали : Модел : Спортски gloves Product : Спорт Фитнес Не се лизга Дише Половина Прст Gloves Material : задниот дел од раката : еластична дише мрежа, дланка : микрофибер material Type : Половина finger Gender : Unisex Function : washable M : Дланка Ширина ≤8 см, дланка circumtance ≤20 cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи