• Свеж
Ефикасна Течна Рака Сапун за Секојдневна Употреба | Благотворно Природни Рака Сапун w/ Етерични Масла за Рака Мие | без Суровост Еко Пријателски Производ - Лаванда С?

Ефикасна Течна Рака Сапун за Секојдневна Употреба | Благотворно Природни Рака Сапун w/ Етерични Масла за Рака Мие | без Суровост

Rating 
DEN 1155.12

Од стока
Во магацинот

Ова значително хидратантен пумпа рака сапун во Лаванда мирис мие далеку нечистотија.Тоа сигурно ќе се стави насмевка на твоето лице и го постави сте во расположение да се добие убаво и пријатно.Оваа хидратантна рака сапун остава кожата мазна, мека, и освежен да се направи вашата страна помек.бања handsoap, или покрај секој потоне во куќата за да се обезбеди смирувачки атмосфера, без разлика каде ќе се мијат рацете.Оваа страна сапун се направени со етерични масла и други добро избрани состојки.Богатите, хидратантна формула на оваа убава сапун е тешко на нечистотија уште е пријател на вашите раце да ги задржиме чувство мека и мазна и по секое миење.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги со нашите луксузни рака сапун.

Детални спецификации

Додатоци на производи