• Свеж
Нова Рамнотежа Унисекс-Дете Свежи Пена 515 Спорт V2 Патики

Нова Рамнотежа Унисекс-Дете Свежи Пена 515 Спорт V2 Патики

Rating 
DEN 437.52

Од стока
Во магацинот

Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Синтетички и решетката горниот.Свежо Пена midsole.Алтернативни bungee затворање.Материјал состав : Синтетички/Mesh.Без разлика дали вашиот малку еден е на чело на училиште или на игралиште, на 515 Спорт од Нова Рамнотежа ќе биде новиот одат-на чевли.Дизајниран со лесни стилски горниот и мека Свежи Пена midsole, вашето дете нозете може да се направи се движи во двата стил и удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи