• Свеж
Црн Коњ Црни Алуминиумски Надмине Работи Одбори Компатибилен со 2018-2022 GMC Терен / 2018-2022 Chevriolet Equinox

Црн Коњ Црни Алуминиумски Надмине Работи Одбори Компатибилен со 2018-2022 GMC Терен / 2018-2022 Chevriolet Equinox

Rating 
DEN 9425.76

Од стока
Во магацинот

5.5" широк рамен повлекува површината.Мрачно дизајн за силен стисок Дизајнирани да изгледаат како дел од вашето возило.Лесна инсталација, DIY инструкции и сите монтажа хардвер вклучени.Олеснува чекор во или надвор од возилото додека се држи до 400lbs.Се продаваат во пар.

Детални спецификации

Додатоци на производи