• Свеж
Брукс Жените Дух 14 Неутрален Работи за Чевли

Брукс Жените Дух 14 Неутрален Работи за Чевли

Rating 
DEN 3095.76

Од стока
Во магацинот

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.ОВАА ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ Е ЗА : Тркачи во потрага за непречено возење дека нема да го одвлекува вниманието од забава од се кандидира.Духот 14 нуди поедноставен midsole изградба која создава повеќе лесна транзиција.Оваа Брукс Дух 14 е заверен PDAC A5500 Дијабетична чевли и е дадена на APMA Печат на Прифаќање.ПОДДРШКА И ПЕРНИЦА : Духот 14 нуди неутрален поддршка при обезбедување на високо зацврсна амортизирање.Идеален за пат води, крстот обука, салата или каде можеби ќе сакате да ги земете!Претходник : Дух 13. БАЛАНСИРАНА, МЕКА АМОРТИЗИРАЊЕ : Bio Mo Go ДНК и ДНК ЛОФТ амортизирање работат заедно за да се обезбеди само-право мекост underfoot, без губење на одговорност и трајност, а сепак се чувствува полесни од било кога.ДНК ЛОФТ сега го сочинува целиот midsole, за помек, неспокојот, возење.МАЗНА, СТАБИЛНО ВОЗЕЊЕ : Без разлика колку ногата земји, нашиот Сегментирано Несреќа Подлога - интегриран систем на амортизер - ќе перница секој чекор и чекор за непречено пета-да-пети транзиции.МЕКА, БЕЗБЕДНА, ОДГОВАРА : Повеќе стратешки употреба на 3 D Одговара Печати горниот технологија обезбедува структура која се движи со нога.

Детални спецификации

Додатоци на производи