• Свеж
adidas Мажите Ultraboost 21 Трчање

adidas Мажите Ultraboost 21 Трчање

Rating 
DEN 1622.64

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен ѓон.Мажите Ultraboost чевли за енергија се кандидира.Sock-како се вклопуваат; adidas Primeknit горниот дел за поддршка и утеха.Midfoot кафез и пета контра за поддршка; Зголемете midsole за одговорно се чувствуваат.Stretchweb outsole flexes природно за енергија возење; Континентална Гума ви дава супериорен влечење.Овој производ е направен со Primeblue, висока-перформанси рециклиран материјал во дел со Parley Океанот Пластика.adidas mens Ultraboost 21.

Детални спецификации

Додатоци на производи