• Свеж
ПУМА Унисекс-Возрасни Флаер Тркач Трчање, ЕУ

ПУМА Унисекс-Возрасни Флаер Тркач Трчање, ЕУ

Rating 
DEN 1153.20

Од стока
Во магацинот

Гумен ѓон.Soft Foam+ : ПУМА удобност sockliner за размена на инстант чекор-во и долготрајна удобност што обезбедува мека амортизирање секој чекор на вашиот ден.Mesh горниот.Soft Foam+ sockliner за оптимална удобност.ЕВА midsole за лесни се чувствуваат и подобрени амортизирање.Гума на пети и пета за долготрајна издржливост и влечење преку пета штрајк и пети off.Пак глави со супер елегантен дизајн линии во тек-напред Флаер Трчање, идеален како за секојдневна облека и напредните атлетски обука.Со мода напред, дише мрежа големи, лесни midsole и додаде пета поддршка, ќе се погоди вашиот чекор во стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи