• Свеж
adidas Мажите Runfalcon 2.0 Конкуренција Трчање

adidas Мажите Runfalcon 2.0 Конкуренција Трчање

Rating 
DEN 1825.92

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. _.Етилен Винил Ацетат единствена.Текстил, Текстил, Синтетички, Гума, Laces, Трчање.Земја на производство : Индонезија. 1. Чевли Ширина : медиум.

Детални спецификации

Додатоци на производи