• Свеж
Брукс Жените Ариел 20

Брукс Жените Ариел 20

Rating 
DEN 3600.00

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.ОВАА ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ Е ЗА : На Ариел, '20 е совршен за тркачите кои сакаат да се обратат до dial на поддршка, тапацир, и удобност.Тркачи кои сакаат малку повеќе простор во forefoot може да се најдат овие да биде совршен натпревар.На Брукс Ариел 20 е заверен PDAC A5500 Дијабетична чевли.СУПЕР-МЕКИ АМОРТИЗИРАЊЕ : ДНК ЛОФТ амортизирање обезбедува мека, луксузни чувство underfoot, без губење на одговорност или издржливост.ENHANCED ОДГОВАРА : Уживајте во удобноста пред да се врати со пространа но сигурно одговара благодарение на инженерните-mesh горниот и conformable везени седло.НОВИОТ ИЗГЛЕД : Везени седло и eyestay се создаде модерен изглед и стратешки структура.ХОЛИСТИЧКИ ПОДДРШКА : го пренесе нашиот фокус надвор од нозете на повеќето повреди склони дел од тркач на телото : колената.Guide Rails поддршка ви држи движат удобно со водење вишокот на движење во проверете.

Детални спецификации

Додатоци на производи