• Свеж
Летало Пит-Стоп за Носење за Hubsan Zino - Поздравниот-Доказ | Трајни | Компактен | ЕВА Материјал - да го Носи Вашиот Летало со Максимална Заштита

Летало Пит-Стоп за Носење за Hubsan Zino - Поздравниот-Доказ | Трајни | Компактен | ЕВА Материјал - да го Носи Вашиот Летало со Максимална

Rating 
DEN 959.28

Од стока
Во магацинот

Специјално дизајнирани обичај се намали ЕВА пена На Hubsan Zino Летало и Додатоци.Повеќе прегради за да ги собере 1 Летало, до 3 Батерии, Екстра пропелер, Предавател, Полнач Центар и Кабли.Висок квалитет на вода repelling материјал & вдп патент за подобрена удобност и трајност.Направени на 2 Unibody страни за да се избегне дефекти и судири.Летало Пит-Стоп - Задоволство да се гарантира.Летало Пит-Стоп Случај за Hubsan Zino користи високо-квалитетни обичај се намали ЕВА пена дизајниран за удобно да се вклопи Hubsan Zino летало, предавател, до 3 Батерии (вклучувајќи ја и онаа во летало), екстра пропелери и кабли, полнач и други додатоци, кој помага во водење на сите потребни додатоци организирани.Силна топлина-притисне ЕВА вода repellant надворешноста го прави нашиот случај совршено се вклопуваат за вашата секојдневна употреба, надворешна патуваат потреби, или дома чување.Тоа е опремен со удобни рака зафат, и ако ви треба рацете да ви бидат слободни има отстранлив прилагодливи рамо, рака.

Детални спецификации

Додатоци на производи