• Свеж
X-DREE Машини AC 500V 16A 6KV 16 Терминали F/F Кабел Индустриски Конектор(Conector индустриски del кабел de F/F de los terminales F/F de las terminales 500 ν 16A 6KV 16 де ла maquinaria

X-DREE Машини AC 500V 16A 6KV 16 Терминали F/F Кабел Индустриски Конектор(Conector индустриски del кабел de F/F de los terminales

Rating 
DEN 409.92

Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Индустриски Приклучок;Модел Бр. : HDC-ТОЈ-016 F;Контакти Тип : 16 Терминали, Женски Женски.Работен Напон : AC 500 V;Работат на струјата : 16 A;Моќност : 6 KV.Материјал : Пластични, Метални, Електронски Делови;Боја : Боја На Слонова Коска.Вкупната Големина : 8.5 x 3.5 x 3.5 cm/ 3.3" x 1.4" x 1.4" (L*W*H);Навој Дијаметар : 3мм/ 0.12"(Tamaño вкупно : 8.5 x 3.5 x 3.5 cm / 3.3' 'x 1.4' x 1.4 " (L * W * H); Diámetro де ла rosca : 3 mm / 0.12 ".Нето Тежина : 90g;Пакет : 1 x Индустриски Конектор(Peso neto : 90 g; Paquete : 1 x conector индустриски.

Детални спецификации

Додатоци на производи