• Свеж
KJIOHIO YYALING 1 Пар од Страна на Пропустливи Прозорец Лажичка Louver Трим Автомобил Измена Одговара за Фолксваген Одговара за Голф Одговара за GTI Р Mk7/Mk7.5 2013 2014 2015 -2020 (Боја : К?

KJIOHIO YYALING 1 Пар од Страна на Пропустливи Прозорец Лажичка Louver Трим Автомобил Измена Одговара за Фолксваген Одговара за Голф

Rating 
DEN 1644.00

Од стока
Во магацинот

Состојба : 100% Сосема Нов.Парична казна изработка.висок квалитет.издржливи во употреба.Строги фабрика КК тест.Состојба : 100% Сосема New Fine workmanshiphigh qualitydurable во употреба.Строги фабрика КК тест.Предмет Тип : од Страна на Прозорецот Louvers Vent Material : ABSOptional Боја : Сјајни Црни, Мат Црно, Карбонски Влакна Style Fitment : Одговара за Фолксваген одговара за Голф одговара за GTI Р Mk7/Mk7.5 2013-2020 Package Листа : 1 x Пар од Страна на Прозорецот Louvers се Пропустливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи