• Свеж
Lieber Осветлување Облека Складирање Кутија Quilted Торба, Преносни Облека Складирање Торба, Оксфорд Ткаенина, Торба, Водоотпорен Патна Торба Складирање Кутија (Боја : Rosa

Lieber Осветлување Облека Складирање Кутија Quilted Торба, Преносни Облека Складирање Торба, Оксфорд Ткаенина, Торба, Водоотпорен

Rating 
DEN 1036.08

Од стока
Во магацинот

Организаторот е пространа да ги зачувате вашите утешители, перници, постелнина, ќебиња, кадифен играчки, џемпери, надвор од сезона облека или било какви други меки предмети.Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина (должина x ширина x висина) : 59 cm x 39 cm x 22 cm.Погоден за чување на козметика, долна облека, облека, јоргани, апарати прибор и други мали предмети.Погоден за дневна соба, трпезарија, студија, гардероба, кујна, канцеларија и слично.Складирање кеси може да се заштити и да се организираат предмети, додека одржување на влага и прашина далеку.Производ Димензии : 1 x 1 x 1 cm; 120 Grams Item тежина : 120 Grams Material : Оксфорд ткаенина.Големина (должина x ширина x висина) : 59 cm x 39 cm x 22 cm.Погоден за чување на козметика, долна облека, облека, јоргани, апарати прибор и други мали предмети.Погоден за дневна соба, трпезарија, студија, гардероба, кујна, канцеларија и слично.Овој сестран облека организаторот може да се користи за плакарот или простор за складирање, универзитет дом, таванот, спална соба, итн.Складирање торба погодно огради за да зачувате простор кога не е во употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи