• Свеж
Проектор Таванот Планината Троа Екстензии за Sony BRAVIA VPL-HW15

Проектор Таванот Планината Троа Екстензии за Sony BRAVIA VPL-HW15

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Дизајниран за Sony VPL-HW15 Целосно прилагодливи планината Направени во САД.Работа на vaulted таванот Низок Профил 4.5 инчен од таванот.CNC Прецизно изработени, од цврст Алуминиум.Погоден за проектори со тежина до 50 Кг.На DH200 L Проектор Планината е за монтажа превртена LCD/DLP проектор во таванот.DH200 L Планината се изграден на висока јачина Алуминиум, елоксирани за да се спречи од гребење и се дизајнирани за брза и лесна инсталација.Топката заеднички обезбедува најголема палета на Yaw, Теренот & Roll.

Детални спецификации

Додатоци на производи